Megan is Missing Türkçe Dublaj Full hd Izle – Update!

Posted by

Megan is Missing Türkçe Dublaj Full hd Izle – Film Amerikada yaşayan Megan ve Amy adında iki kızın başından geçen yaşanmış olayları konu ediniyor. Yaşları küçük iki kız, web aleminde takılırken bir tanesi gayet kendini bilen tipteki olgun bir adamla tanışır. Aradan geçen zamanda bu kız, adamla daha samimi olur ve buluşurlar. Adam kind başlarda kıza arkadaşça bir eylemle yaklaşırken, henüz ergen yaştaki kız bu adamdan etkilenir ve sevgili olmaya karar verir. Adam psikopattan daha beter hat bir canidir aslında ve kızın başına gelecekler gerçek anlamda çok rahatsız edicidir. Adam, kızı kaçırıp rehin alıyor. Yerin altında bir hücrede, zincire bağlayıp çıplak halde şiddet uyguluyor. Kızın bir köpek gibi davranması için yemeğini yerdeki bir kap içerisine koyup, köpek gibi oradan yemek yemesini, yalvarmasını, ağlamasını ve daha bir sürü tuhaf isteklerde bulunarak kıza eziyet ediyor.

Kızın arkadaşı, kaybolan ve haber alınamayan arkadaşı için child derece tedirgindir. Amerika ve dünya ülkeleri ayağa kalkmış, kızın başına neler geldiğini öğrenmek, ve biran önce bulunması için gereken çalışmaların yapılmasını isterler. Adam bu arada, kıza eziyet edip kendini tatmin etmeye devam ediyor. Zavallı kız acımasızca tecavüze uğrayıp artık kendini ölümün kollarına teslim ediyor.

Filmle ilgili daha fazla açıklama yapıp, spoiler vermek istemiyorum. Ayrıca izlediğim için pişman bile oldun diyebilirim. Özellikle en sonda bir sahne var, (varil sahnesi) tamda o sahnede kanınız çekilecek ve ben bu filmi niye, nasıl izledim diyeceksiniz. Megan is Missing, gerçek hayattan alınan hikayesi ile gösterime sunullan Gerilim filmidir. 2011’de vizyona giren film, sinema dünyasını karıştırarak uzun süre dünyada gündem olmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.